Pierwsze Wydziałowe Spotkanie Naukowe SciPro za nami

Uczestnicy Pierwszego Wydziałowego Spotkania Naukowego
SciPro fot. Joanna Czarnecka

Na pierwszym spotkaniu wystąpiło dwóch prelegentów. Jako pierwszy prof. Grzegorz Woźniakowski z Katedry Chorób Zakaźnych, Inwazyjnych i Administracji Weterynaryjnej, reprezentujący Instytut Medycyny Weterynaryjnej. Pan Profesor wygłosił referat dotyczący obecnej sytuacji na polu walki z afrykańskim pomorem świń (ASF) Dowiedzieliśmy się jakie mamy sukcesy, gdzie ponosimy porażki, jakie stoją przed nami wyzwania oraz dlaczego tyle trwa zaprojektowanie skutecznej szczepionki
Jako drugi prelegent wystąpił reprezentant Instytutu Biologii, mgr Bartosz Szymczak. Doktorant z Katedry Biochemii przedstawił swoje dotychczasowe postępy w realizacji projektu doktorskiego poświęconego sygnalizacji purynergicznej w komórkach glejaka Usłyszeliśmy o skomplikowanych procesach związanych z różnicowaniem i cytotoksycznością.

W prezentacjach uczestniczyli licznie przybyli słuchacze, którzy po każdym z wystąpień bardzo aktywnie włączali się do dyskusji i zadawali mnóstwo pytań - zgodnie z ideą SciPro – wymiana myśli, pomysłów i doświadczeń, które mają prowadzić do zawiązywania nowych współpracy, badań i odkryć.

Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Pierwsze SciPro. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.