Krótki kurs "Ecosystem Services, Natural Capital and Environmental Accounting" dla studentów Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych i Szkół doktorskich

fot. Nadesłane

Dzięki podpisanym dwustronnym umowom między naszym wydziałem a Katedrą UNESCO "ENVIRONMENT, RESOURCES AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT" na Uniwersytecie Parthenopy w Neapolu nasi studenci studiów licencjackich z biologii mają możliwość wysłuchania wykładów w ramach krótkiego kursu prowadzonego przez prof. Piera Paolo Franzese i prof. Elvirę Buonocore na temat „Usługi ekosystemowe, Kapitał naturalny i Ocena środowiska”. Kurs jest również otwarty dla zainteresowanych studentów studiów magisterskich, w szczególności studentów studiów magisterskich Global Change Biology, i studentów Szkół doktorskich.

Czas i miejsce:

Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych

14.06 czerwca 2023 r., od 12.00 do 16.00 Budynek B, sala nr. III

15.06 czerwca 2023, od 13.00 do 17.00 Budynek B, sala nr. III

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.