Nabiomat 2023 za nami. Dziękujemy [Fotorelacja]

Zdjęcie przedstawia scenę dużą w klubie Od Nowa, z logo konferencji wyświetlanym na ekranie
Nabiomat 2023 fot. Joanna Czarnecka

V Interdyscyplinarna Konferencja Nano(&)BioMateriały – od teorii do aplikacji 2023 organizowana przez nasz Wydział, Wydział Chemii oraz Fundację Amicus za nami. Od pierwszej edycji Konferencja jest miejscem spotkań i wymiany myśli i rezultatów pomiędzy naukowcami pracującymi na styku fizyki, chemii materiałów, biologii i biotechnologii oraz dyscyplin pokrewnych.

Program tegorocznej Konferencji oraz relacje z poprzednich edycji na stronie Organizatorów

Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.