SciPro na czerwiec za nami

Koncówka wykładu Pana Profesora. Na slajdzie przepiękny kot na łóżku
prof. Paweł Bęczkowski fot. Łukasz Czarnecki

30 czerwca odbyło się 2 Spotkanie Naukowe Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych SciPro. Spotkaliśmy się w budynku niedawno otwartej Kliniki Instytutu Medycyny Weterynaryjnej WNBiW. Wykłady pt. "Virus evolution in progression of natural feline immunodeficiency virus infection" i "Partnerstwo City University of Hong Kong i Cornell University oraz globalne zaangażowanie w program kształcenia przyszłych lekarzy weterynarii” wygłosił prof. Paweł Bęczkowski, DVM, PhD, DipECVIM-CA, MRCVS, Prodziekan i Dyrektor Veterinary Affairs of the Jockey Club College of Veterinary Medicine and Life Sciences, City University of Hong Kong. Referat: “WITKO-Twoje rozwiązania dla Life Science” wygłosiła również przedstawicielka sponsora spotkania, dr Anna Król z firmy Witko.

Spotkanie było połączone ze zwiedzaniem obiektu. Była to świetna okazja by pracownicy Instytutu Biologii mogli zobaczyć nowy obiekt "od środka".

Czerwcowe seminarium zamknęło spotkania w ramach SciPro na ten semestr. Organizatorzy zapewniają jednak, że każdy chętny prelegent będzie mógł wygłosić referat w przyszłym roku akademickim, gdyż SciPro wrócą od października.

Na szerszą fotorelację zapraszamy na naszego Facebook'a