Uroczysta Immatrykulacja studentów I roku za nami

Immatrykulacja 2023 fot. Joanna Czarnecka

Trzeciego października 2023 roku na Auli UMK odbyła się Uroczysta Immatrykulacja studentów I roku. Mieli oni okazje spotkać się z Kolegium Dziekańskim, któremu przewodziła Dziekan naszego Wydziału prof. Justyna Rogalska. Po przemówieniu Pani Dziekan studenci złożyli ślubowanie, a całość uroczystości zakończył wykład prof. Elżbiety Żbikowskiej z Katedry Zoologii Bezkręgowców i Parazytologii zatytułowany „Co warto wiedzieć o pasożytach?”

Po oficjalnych uroczystościach, z nowymi studentami spotkał się przedstawiciel Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Mateusz Grzanka, który przedstawił garść informacji z perspektywy studenta naszego Wydziału.

Przemówienie Pani prof. dr hab. Justyny Rogalskiej, Dziekan Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych”

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.