Studenci weterynarii laureatami XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Weterynaryjnych Studenckich Kół Naukowych PTNW

Logo PTNW. Centaur z pochodnią, stoi na tylnych nogach, obok nazwa Towarzystwa
PTNW fot. Nadesłane

Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych Societas Polona Scientiarum Veterinariarum przyznało nagrodę główną XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Weterynaryjnych Studenckich Kół Naukowych Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych w roku akademickim 2022-2023 pani Paulinie Kaźmierczak i panu Aleksandrowi Butkiewiczowi za pracę pt. „Anatomy of the coronary arteries in Furasian wild boar (Sus scrofa)”. Opiekunem pracy jest dr n.wet. Maciej Zdun.

Druga praca tego duetu pt: „Preliminary biometric characteristics of Huacaya alpacas” otrzymała wyróżnienie. Opiekunem pracy jest dr n.wet. Maciej Zdun.

Serdeczne Gratulacje!!