Olimpiada Biologiczna

53 Olimpiada Biologiczna fot. dr hab. Justyna Wiśniewska

53 OKRĘGOWA OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Okręg toruński

(województwa kujawsko-pomorskie i wielkopolskie)

zawody II stopnia, Toruń, 20 styczeń 2024 r.

Szanowni Państwo,

Dnia 20 stycznia 2024 r. (sobota) w godz. od 13:00 do 16.00 na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyły się zawody II stopnia (etap okręgowy) 53 Olimpiady Biologicznej.

93 uczniów, zainteresowanych biologią i najlepszych po etapie szkolnym Olimpiady Biologicznej, z 35 szkół średnich województw kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego brało udział w etapie okręgowym.

Komitet Główny OB do 9 lutego opublikuje klucz odpowiedzi na swojej stronie internetowej, a wyniki zawodów II stopnia zostaną ogłoszone do 11 marca 2024 r. na stronie internetowej Komitetu Głównego Olimpiady biologicznej.

Wszytskim uczetnikom życzymy zakwalifikowania się do zawodów III stopnia - etapu centralnego -Olimpiady Biologicznej

w Toruniu.

Przewodniczący KOOB w Toruniu

dr Krzysztof Kowalski

Sekretarz KOOB w Toruniu

dr hab. Justyna Wiśniewska, prof. UMK

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.