Siódmego maja odbyła się pierwsza obrona rozprawy doktorskiej toruńskiej Weterynarii

Prelegent obok swojej prezentacji ze wskaźnikiem w reku
I obrona toruńskiej Weterynarii fot. Łukasz Czarnecki

Publicznej obronie rozprawy doktorskiej Pana lek. wet. Jakuba  Kulusa przewodniczył prof. dr. hab. Jędrzej M. Jaśkowski. Praca doktorska pt. „Ekspresja wybranych genów związanych z sygnalizacją międzykomórkową oraz strukturą komórek ziarnistych pęcherzyka jajnikowego u świni domowej podczas krótkoterminowej pierwotnej hodowli in vitro”, została napisana pod kierunkiem naukowym dr. hab. Pawła Antosika, prof. UMK i pozytywnie zrecenzowana przez prof. dr hab. Wojciecha Niżańskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, prof. dr hab. Sławomira Zduńczyka z Uniwersytet Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz dr hab. Zbigniewa Arenta, prof. Uniwersytetu Rolniczego im Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Publiczna obrona doktoratu przeprowadzona została w formie hybrydowej z wykorzystaniem technologii informatycznych, umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia, a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację.

Panu doktorowi Kulusowi, pracownikowi Instytutu Medycyny Weterynaryjnej, serdecznie gratulujemy.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.