SciPro i SciPro Extra

SciPro fot. dr Viorica Railean

Ostatnie w tym semestrze spotkania naukowe Wydziału już za nami.  Mieliśmy okazję wysłuchać Pani dr hab. Aliny Trejgell, prof. UMK, w prezentacji "Asteraceae w kulturach in vitro", i Pana dr Jakuba Kulusa z wynikami świeżo obronionego doktoratu w prezentacji:  „Sygnalizacja międzykomórkowa oraz mikrośrodowisko komórek ziarnistych w funkcjonowaniu pęcherzyka jajnikowego u świni domowej”.

Z kolei SciPro extra uraczyło nas również dwoma prelegentami:

dr Vartul Sangal z Northumbria University, Newcastle upon Tyne, UK. Dr Sangal przyjechał  w ramach EF Komórki jako platformy eksperymentalne i biofabryki (CExFact) z grantu “Mobilności dla pracowników” na zaproszenie Prof. dr hab. Patrycji Golińskiej. Temat jego wykładu brzmiał "Environmental microbiome shaping our health, environment and economy"

oraz

dr Tomasz Nodzyński z Mendel Centre for Plant Genomics and Proteomics, Central European Institute of Technology (CEITEC), Masaryk University (MU), Brno, Czechy.

Dr Nodzyński był gościem u Pani dr hab. Justyny Wiśniewskiej, prof. UMK i przedstawił wykład na temat "Topologies of PINs and Root Systems"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i prelegentom i zapraszamy do galerii

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture.