Nagrody Rektora dla pracowników naszego Wydziału

Nagrody Rektora dla pracowników naszego Wydziału fot. Andrzej Romański

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala przyznał pracownikom naukowym nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie. Uroczystość odbyła się 1 lipca 2024 r. w Auli UMK.

Rektor uhonorował pracowników dydaktycznych i badawczych uczelni (indywidualnie i zespołowo), przyznając im nagrody I, II i III stopnia oraz wyróżnienia za działalność naukową, dydaktyczną i organizacyjną, a także za całokształt pracy na Uniwersytecie.

Rektor przyznał pracownikom i pracowniczkom naszego Wydziału z kadry naukowej następujące nagrody i wyróżnienia:

1. NAGRODY ZA CAŁOKSZTAŁT OSIĄGNIĘĆ
  • dr Edmund Kartanas, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr Barbara Wojczuk, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych

1. NAGRODY ZA OSIĄGNIĘCIA ORGANIZACYJNE

Wyróżnienia indywidualne:

• dr hab. Chandra Pareek, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr Agnieszka Piernik, prof. UMK, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr hab. Grzegorz Woźniakowski, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr Anna Przybylska-Piech, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych

1. NAGRODY ZA OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

Nagrody indywidualna I stopnia:

• dr hab. Paweł Kordowitzki, prof. UMK, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr Radosław Puchałka, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych

Nagroda zespołowa II stopnia:·

• dr hab. Dariusz Smoliński, prof. UMK, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr Marcin Gołębiewski, prof. UMK, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr Tomasz Gulanicz, ICNT
  • dr Agnieszka Kołowerzo-Lubnau, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • mgr Karolina Majewska, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • mgr Patrycja Wróblewska-Ankiewicz, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • prof. dr hab. Artur Jarmołowski, UAM w Poznaniu
  • prof. dr hab. Zofia Szweykowska-Kulińska, UAM w Poznaniu
  • dr Malwina Hyjek, MIBMiK PAN w Warszawie
  • dr Magda Rudzka PIORIN Warszawa

1. NAGRODY ZA OSIĄGNIĘCIA DYDAKTYCZNE

Wyróżnienia indywidualne:

• prof. dr hab. Patrycja Golińska, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
  • dr Anna Stanicka, Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych

Lista wszystkich nagrodzonych

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.