Forum Innowacji w Minikowie

Forum Innowacji w Minikowie fot. Anna Walkowska

15 października 2024 roku w Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji w Minikowie odbyło się Forum Innowacji w Rolnictwie, które zgromadziło szerokie grono uczestników, w tym przedstawicieli nauki, branży rolniczej, uczniów szkół branżowych, przedsiębiorców, doradców rolniczych oraz przedstawicieli Grup Operacyjnych EPI. Forum było platformą wymiany doświadczeń, prezentacji nowoczesnych rozwiązań oraz nawiązywania współpracy w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie. W konferencji uczestniczyła Pani mgr Anna Walkowska, reprezentująca nasz wydział, która przedstawiła możliwości współpracy z naszym uniwersytetem. Nawiązane zostały obiecujące kontakty, które mamy nadzieję rozwiną się w interesującą współpracę WNBiW z otoczeniem gospodarczym.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.